.

.

Декоративни Копче за Држачот за Ѕид, Ѕид Монтирани Полица со 5 Клучни Куки, Ретро Црно и Бело Шестоаголници Декоративни Метал Удар-Free Клуч на Носителот

Декоративни Копче за Држачот за Ѕид, Ѕид Монтирани Полица со 5 Клучни Куки, Ретро Црно и Бело Шестоаголници

мислење на клиентот:

DEN 1123.20
Достапност
Во достапна форма

【КОПЧЕ за ДРЖАЧОТ ЗА ЅИД ДЕКОРАТИВНИ】 : Нема повеќе да се губи копчиња или e-mail!Ѕидот копче за носител со полица е совршено место за да ги задржи сите essentials уредни и чисти во едно место - вашиот one stop shop за сè што е важно.Земи вашиот копчињата се Користи секаде каде што повеќе меморија е потребна во ходници, entryways, mudrooms, кујни, канцеларии и повеќе.Можете да заспивам mail или колонист во entryway полица и висат на вашиот автомобил копчиња, lanyards, purses, кеси, pashminas и повеќе на копчето куки. 【ГОЛЕМА HOUSEWARMING ИЛИ NEWLYWED ПОДАРОК】 : Овој ѕид монтирани копче рек ќе биде голем плус на секое домаќинство, гаража или канцеларија.Ова ќе го направи совршен подарок за домашно милениче љубовник семејства и парови. 【НЕ постои РИЗИК ДА КУПИТЕ】 : Ние и ветуваме да се обезбеди ЦЕЛОСНА НАПЛАТА Ако не сте задоволни со ова копче за носител со полица.Ние сме само уверени ќе сакаат користење на клучот за пропелер!Ако имате било какви загриженост, pls нас контакт и ние ќе одговор во рок од 24 часа !.Производот се Потенцира : ▶ Квалитетот на Материјалот Што Последната - Еден-парче изградба со дебели куки за да се создаде овој прекрасен поглед и се застане против години на употреба.Силното дрво и тешки метални куки одат толку добро заедно моравме да се стави заедно. ▶Селски Farmhouse Дома Декор - Оваа убава entryway копче кука носи една стара гроздобер тема на вашиот ентериер.Спецификации▶Големина : 66x27x12cm/26x11x5in,ЌЕ го ДОБИЕТЕ ОНА што го ПЛАЌААТ FORYou може да се добие надоместок не треба да бидат задоволни со квалитетот.Секогаш ги одржуваме нашите ветувања на нашите клиенти и третираме ви се допаѓа семејство.Уживајте во средена дом или канцеларија.Додадете Копче за Носителот и e-Mail Полица да количката ДЕНЕС!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите