.

.

Среќа Линија 2 Дијаметар Спирала на Зглобот Серпентина со Свирче Копче Синџир, Флексибилни Зглоб Бенд Тренерот на Наставникот, се Протега до 12, Избрани 3 Pack (4231003)

Среќа Линија 2 Дијаметар Спирала на Зглобот Серпентина со Свирче Копче Синџир, Флексибилни Зглоб Бенд Тренерот

мислење на клиентот:

DEN 142.80
Достапност
Во достапна форма

? ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Супериорен квалитет флексибилни серпентина пролетта назад и никогаш не ја губи својата форма.Се вклопува удобно во текот на рачниот зглоб за вежбање, водени спортови, фитнес центар, ПРОЕКТ значки и повеќе.Изграден за да трае и да се справи со било кој треба да го носите со вас на дневна основа.Силна и лесен дизајн е водоотпорен и овозможува keychain лесно да се закачите на предмети. ? ДИМЕНЗИИ : 2" Дијаметар и се протега до 12", па лесно може да се држат за вашиот копчиња и предмети без страв од тоа кршење.Тоа може да се користи за занаети, имајќи одржи на алатки, шише отварачки, тактички појас опрема, кампување опрема. ? ДВЕ ВО ЕДНО : Трајни свирче и клучните синџир за наставниците, тренерите или безбедност.Забава подарок за мајка ми, татко, син, ќерка, пријатели, семејство и повеќе.Придава на автомобил, куќа, авто продавници и канцеларијата на копчиња.Совршен за пешачење опрема, појас циклуси, tasers, бибер спреј, carabiners и повеќе. ? НИКОГАШ не ја ИЗГУБИ својата ПРЕДМЕТИ : Никогаш не го изгуби копчето повторно и да останете организирани, ова е најдобриот keyring што налага да се carabiners и појас клипови/циклуси.Супер-силна, нема да се скрши лесно.Придава на куче leashes, јаки, џвакањето играчки и многу повеќе. ? СЕМЕЈСТВО во СОПСТВЕНОСТ ОД 1961 : Среќа Линија Производи има едноставен принцип во рамките на своето работење : третираат клиенти, добавувачи и вработени добро да се обезбеди долгорочен успех.Нашата мисија е да ја отелотворуваат на највисоките стандарди во работењето.Среќа Линија Зглоб Серпентина со Свирче.Врвка за околу серпентина е 2" дијаметар и се протега до 12".Ќе го задржи својот облик како тоа се прави со супериорен квалитет на производите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите