.

.

Злато Тога Партија Грчката Божица Костим Злато Остава Косата Barrettes (Ноќта На Вештерките Злато Лист Коса Клипови)

Злато Тога Партија Грчката Божица Костим Злато Остава Косата Barrettes (Ноќта На Вештерките Злато Лист Коса

мислење на клиентот:

DEN 110.16
Достапност
Во достапна форма

Овој производ е продаден од страна на регистрирани VJeweled Бренд како на сликата!.Одлично за грчката или Римската Божица костими, тога страни или со секојдневно носење!.Убава Злато Лист Дизајн француски Клип со Предвремени Затворање Barrette за Безбедна Одговара.Стил бухти, ponytails, или свој совршен фризура ;).Доаѓа во прилично подарок кутија за безбедно превозот и лесно kinki!.Овој производ е продаден од страна на регистрирани VJeweled Бренд како на сликата!Совршен за Римокатоличката или грчката Божица Костим или Тога Партии Убава Злато Лист мерки за прибл. 3.5"во должина од x .1.5" во ширина.Пар со пунџа, конска опашка, или други updo за еден допир на трендовски елеганција!Доаѓа во подарок кутија за безбедно превозот и лесно kinki!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите