.

.

YINMZ Жените Мода Крпа Сонцето Цвет Кадифен Цвет Ајкула Ноктот Клип Цртан филм Мечка Barrettes Цвет Коса Клипови Носат Косата Канџи Коса Орнаменти(Црна)

YINMZ Жените Мода Крпа Сонцето Цвет Кадифен Цвет Ајкула Ноктот Клип Цртан филм Мечка Barrettes Цвет Коса Клипови

мислење на клиентот:

DEN 174.24
Достапност
Во достапна форма

Предмет Тип : Губење На Ноктот.Големина : како на сликата.Боја : како на сликата.Материјал : Акрил,Кадифен.Количина : 1pcs.Предмет Тип : Коса Claw Material : Акрил,Plush Size : како picture Quantity : 1pcs Color : како picture Package : 1pcs100% сосема нов и висок quality New моден дизајн, Многу Beautiful Style : Мода/Неврзан/Сладок/Едноставен/Домот/Симпатична.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите