.

.

Косата Клипови/Иглички Maserfaliw, 6Pcs Слатка Детска Девојки Headwear Пеперутка Кристал Мини Коса Канџи Клип Менгеме - Виолетова

Косата Клипови/Иглички Maserfaliw, 6Pcs Слатка Детска Девојки Headwear Пеперутка Кристал Мини Коса Канџи Клип

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Убава пеперутка во облик на косата ноктот украсени со сјајна rhinestones.Совршен додаток за да се направи модерен фризура за вашето бебе девојки.Погоден за на училиште, забава, роденден, Божиќ, итн.Сите појавување со секојдневна облека за да одговара на различни прилики како датум, работа, купување, и сл.Убав подарок за женски пријатели или членови на семејството.Спецификации : Убава пеперутка во облик на косата ноктот украсени со сјајна rhinestones.Совршен додаток за да се направи модерен фризура за вашето бебе девојки.Погоден за на училиште, забава, роденден, Божиќ, итн.Тип : Мини Коса Ноктот Пол : Деца Девојка е Материјал : Алуминиумски, Кристал Стил : Мода, Слатка Количина : 6 Компјутери Прилики : Роденденски Подарок, Секојдневниот Живот, Училиште, итн Карактеристики : Пеперутка Форма, Кристал Инкрустирани, Коса Додатоци Големина : 1.6 см/0.63" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 6 x Мини Коса Канџи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите