.

.

Моден Полумесечина Коса Клипови Рака завиткани Месечината Headdress Коса Орнаменти, Црна и Бела

Моден Полумесечина Коса Клипови Рака завиткани Месечината Headdress Коса Орнаменти, Црна и Бела

мислење на клиентот:

DEN 409.44
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Крпа + пластика.Големина : прибл.10 x 4 x 4cm/3.94" x 1.57".Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.Одговара за дневно или бања употреба.Се стега забите дизајн го прави лесен за употреба.Пакетот вклучува 1 x коса клип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите