.

.

Косата се врзуваат 1PCS Мода корејски Лента Hairgrips Голема Голем Лак Hairpin за Жени, Девојки Сатен Коса Клип Barrette Коса Додатоци (Боја : Светло Зелена)

Косата се врзуваат 1PCS Мода корејски Лента Hairgrips Голема Голем Лак Hairpin за Жени, Девојки Сатен Коса Клип

мислење на клиентот:

DEN 710.40
Достапност
Во достапна форма

Еластична венчиња имаат силна еластична, задржете на вашата коса цврсто.Лесно да се водат и да продолжи брзо.Косата врски може да се задржи вашата коса цврсто и да остане конска опашка целиот ден.Тие, исто така, може да се отстрани лесно без финтата и метежот.Без метал, па ќе не боли вашата коса.Најголемиот дел коса врски може да се примени во различни прилики како што се училиштето, дома, во вашата канцеларија или да ги користите кога ќе се работи, прави спортски или играње.боја на коса бендови се многу големи, така што е погодна за многу луѓе, исто така можете да ги користите со вашиот деца.Тип : Шноли,hairclips Material : Најлон,Метал,Дамка,Polyester Color : како picture Quantity : 1pcs Size : Губење на Ноктот : за 8cm/3.1";Должина : околу : 20cm/8";Клип ширина : 14cm/5.5"За луѓе : Жените, Girls Gift за : Девојка;Жена;Мајка;Девојки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите