.

.

GUAGLL 3Pcs Цвеќиња за Коса Клипови Симпатична Модел Мода Коса Додатоци Подарок за Деца, Жени, Девојки Деца

GUAGLL 3Pcs Цвеќиња за Коса Клипови Симпатична Модел Мода Коса Додатоци Подарок за Деца, Жени, Девојки Деца

мислење на клиентот:

DEN 719.28
Достапност
Во достапна форма

Материјал : рачно изработени со пластични клипови и ткаенина.Дизајн : Вештачки цвет дизајн, многу реална, различни шноли, светли бои на цвеќињата, симпатична и модерен за малку девојки и жени.Тоа е повеќе атрактивни да се носат во различни прилики.Карактеристики : Чисто рачно изработени, на hairpin има добра контрола, лесно да се стега, а може да се поправи на вашата коса.Големината на цвет hairpin е за 8cm/3.14 во, погоден за шефовите на малку девојки и жени.Ве молиме испрати ја враќам и твојата имагинација, која може да се користи како украс за ранци, облека и марами.Применливи прилики : погоден за секоја фризура и секоја прилика.Hairpin за преземање на слики, оди, оди на работа, училиште, партија, секојдневниот живот или датира.Убаво и елегантен изглед може да одговараат на вашите различни тимови да се направи што повеќе атрактивни.Прилично додатоци за девојки на речиси сите возрасти, совршена како подароци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите