.

.

6 Пакет за Коса од Ноктот Клипови 3.4 инчен Голема Коса Клипови Не се лизга Коса Ноктот Клипови за Жените Големи Ноктот Клипови Правоаголник Косата Додатоци Плоштадо

6 Пакет за Коса од Ноктот Клипови 3.4 инчен Голема Коса Клипови Не се лизга Коса Ноктот Клипови за Жените Големи

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Може вашиот живот да биде повеќе весел и шарен со нашите придружува.Супер симпатична и стилски. (1) производот се користи или оштетени.Различни бои combinatyions натпревар со твоите различни стил и расположение.Ако сакате враќање на пари, ве молиме да се задржи оригиналното пакување на стварта да се врати или да се разменуваат.Можете да испратите на вашата девојка, сестра, сопруга и мајка како подарок на Жените Ден, Денот на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и нова година. (2) ознаката недостасува или оштетени.Легура на клипот е домашна, и тоа направен од Високо-квалитетни материјали.Различни бои combinatyions натпревар со твоите различни стил и расположение. Два услови нема да бидат вратени било повеќе : .Совршен Подарок Избор Ова клипови за коса може да обезбеди многу различни убави стилови на косата, толку жени или девојчиња ќе се допаѓа оваа 90-тите години коса додатоци.Може вашиот живот да биде повеќе весел и шарен со нашите придружува.COCIDE клип ќе го направат вашиот облека повеќе згодна и направи да изгледаат повеќе shinning. Политика За Наплата : .Ако сакате враќање на пари, ве молиме да се задржи оригиналното пакување на стварта да се врати или да се разменуваат.(2) ознаката недостасува или оштетени.COCIDE е компанија која се специјализира во Западна мода Ноктот Клипови со професионален развој и дизајн на тимот.Направени од PC пластика, цврсти, трајни и без мирис.Ние сме sparing секој напор да се направи што повеќе убава и шармантна.Ние сме sparing секој напор да се направи што повеќе убава и шармантна. (1) производот се користи или оштетени.Accessorize вашиот до-дали со ова се така едноставни ноктот клип вклучени во мал стил и квадратен облик дизајн со обезбеди затворање на целиот ден се одржи.Може да радост и среќа околу вас денес и секогаш~. Известување на Корисниците : .Обезбедува сте мрзливи или елегантен изглед. 6 различни бои за да го изберете, натпревар и со вашиот секојдневен живот облекување и го направат вашиот изглед повеќе шармантна и стилски.Убава клип за жени и девојки.Бојата можеби мал различни од сликата, бидејќи на фотографијата.COCIDE клип ќе го направат вашиот облека повеќе згодна и направи да изгледаат повеќе shinning.Лесен за Употреба Нашата француски дизајн од ноктот коса клипови се едноставен и лесен за користење, тие можат да се среди косата брзо и не влијае на вашата работа, и да ви обезбеди формални или неформални фризура сакате.Широк Апликации Овие големи коса клипови може да се задржи вашата коса уредно и сува кога ќе се прави чистење на лицето, направи се, готвење, капење, кои датираат или работат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите