.

.

Youdert 12 Парчиња Ацетат Коса Barrettes Желка-Школка Автоматско Коса Клипови Слаби француски Barrettes француски Стил Целулоза Косата Клипови за Жена Дами парична Казна Дебел?

Youdert 12 Парчиња Ацетат Коса Barrettes Желка-Школка Автоматско Коса Клипови Слаби француски Barrettes француски

мислење на клиентот:

DEN 1149.60
Достапност
Во достапна форма

Мулти Бои и стилови за изборот : ќе добиете сосема 12 парчиња на желка-школка автоматско коса клипови во 2 големини со различни модели и гроздобер бои изгледа домот и деликатна убаво за вас да ги красат вашата фризури и натпревар повеќето бои косата добро.Избрани модели : овие автоматски коса клипови функција француски стил со желка-школка мермер печати или леопард печати модел може да се оди и со вашата дневна облека или убави фустани се исполнат вашата декорација потреби за различни шминка и фустани нека ви стане фокусот на толпата.Богата големина : ќе добиете 12 парчиња француски дизајн s со 2 различни големина и стил на 12 различни бои може да се олесни можете да одговара на различни стилови на облека и да ги задоволи повеќето од вашите појавување потреби.Квалитет на материјалот : во Овој француски стил barrette употреба целулоза ацетат како материјал на допир е круг, и да не му наштети на косата отпорно на гребење носат-отпорни, водоотпорен не е лесно да се оштети светлина и поудобно да носат повеќе практични трајни метал.Широк спектар на ситуации : желка-школка коса клипови се практични за различни типови коса како густа кадрава или права или правење на француски пунџа средување на косата или половина-up стил ви овозможи да имаат вашата омилена фризура на оваа комбинација е исто така добар избор за партиите церемонии родендени, годишнини и други прилики, па дури и за секојдневно носење.Некои производи кои ќе го прифати прилагодување.Можете да се консултираат со клиентите преку e-mail за да прилагодите на слики или форми сакате.Карактеристики : Лесен за употреба и отстранување исклучување : косата barrette усвојува пролет дизајн кој може да се отвори со едноставно држење на пролет клип без заплитане на косата, па тоа ќе биде едноставно да се стави на и отстранете ги исклучи од косата нема да го оштети вашиот hair Universal прилики : овие француски криви Коса barrettes со класичен бои може да се поклопува со твоите различни облека, фризури и бои косата може да се применат за различни прилики како партија церемонии роденден банкет и дневни wearing Specifications : Материјал : целулоза ацетат Големина : прибл. 9 х 2.5 цм и околу. 8 x 1 cm Color : како слики show Package вклучува : 12 x Ацетат Коса Barrettes Топло известувања : Прирачник за мерење ве молиме овозможи мало грешки во големина.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Мојот производи имаат положено за строга квалитетот на инспекциските процедури, може да бидат сигурни да се купи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите