.

.

Jtailhne Коса Клипови Set-12 КОМПЈУТЕРИ Коса Barrettes Смешно Emoji Тема Шноли за Фризура Удира, Шминка, се Соочуваат со Перење Додатоци Жените Девојки

Jtailhne Коса Клипови Set-12 КОМПЈУТЕРИ Коса Barrettes Смешно Emoji Тема Шноли за Фризура Удира, Шминка, се

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】ќе добиете 12 Emoji Коса Клипови во Собата. 3 капки вода + 9 различни стилови на изрази на лицето Коса Barrettes Стеги. (Забелешка : Не е отпорно на гребење слој на површината на производот, ве молиме да ја раскинам исклучен пред да го користите!) Не само што може да се направи удира фризури, им помогне на шминка, но, исто така, служи како лице за перење прибор, погоден за секојдневна се користи од страна на жени/девојки. 【ПОТРЕБИ НА ЖИВОТОТ】Кога ќе се миење на лицето или стави на шминка, навистина треба алатка за да се спречи тоа, се удира од летање.На Шноли може да се одржи вашата коса цврсто и сигурно се поправи косата дел кога миење на лицето или стави на шминка. 【Безбедност Материјал】Коса, Игли за Коса Алатки е направен од еколошки Акрилик Материјал, кој е безбеден и не-токсични.Површината на Шноли и Косата Клипови е мазна, со светла боја и не е лесно да се скрши, па може да се користи за долго време. 【СМЕШНО ПОДАРОЦИ】Овие смешни Коса Додатоци може да биде вклучен во ќе се според вашето расположение.На пример, кога сте незадоволни, можете да носат Косата Клип со скршено срце шема.Кога ќе патуваат со вашите пријатели, можете да носат смешко се соочуваат со Губење на Клипот.Смешни Emoji Коса Barrettes дизајн, многу погодна како партија или роденденски подарок!. 【Грижете се-за Бесплатно Купување во】Jtailhne Продавница гарантира дека производите се испрати по строги тестирање.Ако не сте целосно задоволни со нашите производи по приемот на стоката, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние брзо ќе го замени или наплата за вас.Пакет ќе добиете : 12 КОМПЈУТЕРИ Косата Клипови за Styling Adaptation предмет : Фризура Удира, Шминка, се Соочуваат со Перење Accessories Feature : ①Fix коса кога се применуваат шминка/миење на лицето.②Give вашата коса нежен изглед.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници.ние ќе го реши проблемот и секогаш е тука за вас.Ако постои квалитетот проблем, не постои причина да се вратат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите