.

.

ECRU Њујорк Навивам Совршен Анти-Frizz клима уред

ECRU Њујорк Навивам Совршен Анти-Frizz клима уред

мислење на клиентот:

DEN 288.00
Достапност
Во достапна форма

Paraben СЛОБОДНИ Сулфат СЛОБОДНИ без Суровост Боја БЕЗБЕДНО.КОЈ Е ТОА ЗА : Совршен за природно, кадрави, coily или брановидна, frizzy, непослушните или груба коса видови.Интензивна средството за смекнување на косата веднаш detangles, ја враќа влагата, се спречува frizz и combats влажност.КАКО РАБОТИ : Smooths и ги дефинира кадрици и бранови.КАКО Е ТОА РАЗЛИЧНО : Силикони слободни формула Smooths и ги дефинира кадрици и бранови Обезбедува супериорни сјај и хидратација Помага да се спречи боја исчезнува.Опис На Производот Ecru Њујорк Навивам Совршен Анти-Frizz Средството За Смекнување На Косата.Интензивна балсам за кадрава коса формулиран за да detangle, борба против влага и да се спречи frizz.Остава кадрава коса со супериорен сјај, и максимална хидратација.Патување Големина.Силиконски Слободни, Paraben Слободни ад Боја Безбедно. 2 мл.Бренд Приказна ECRU Њујорк е престиж коса и убавина колекција создадена од страна на стручните стилисти и шминка уметници.Втемелени во едно богато наследство на косата и убавина, секој производ е дизајниран за ЛЕКУВАЊЕ на & ИЗВРШИ.Интензивна клима уред формулиран за да detangle и придавам влогови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите