.

.

Keratin Комплекс Blondeshell клима уред 13.5 оз

Keratin Комплекс Blondeshell клима уред 13.5 оз

мислење на клиентот:

DEN 509.04
Достапност
Во достапна форма

Оваа боја-безбедно, специјално формулиран пурпурна клима уред moisturizes на косата при додавање на неверојатен сјај и мазност.Keratin амино киселини работа на состојба и заштита кревка, над-обработуваат и оштетена коса.Работи во врска со Blondeshell пурпурна шампон за подобрување на боја-третирана коса, за да се неутрализира brassy коса и подобрување на убава тонови на русокоса, сива и сребро.Лаванда масло поттикнува растот, додека смеса на жито и овес протеини зголемување на отпорноста на топлина стил, сонцето штета, и дневни агресори.Одлична за сите типови коса, вклучувајќи сува, оштетена, над-обработени, боја третирани, keratin-третирана коса.Keratin Комплекс Blondeshell клима уред 13.5 оз.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите