.

.

Техно-Осум LOHAS Билка Третман Црна Влажна 700g Refii

Техно-Осум LOHAS Билка Третман Црна Влажна 700g Refii

мислење на клиентот:

DEN 1584.24
Достапност
Во достапна форма

Пријателски третман за коса дека природни состојки се одликува со.како да се користи.Нека омекне целиот додека стеснување ела во соодветен износ (7m L ~ 10m L) коса намали лесно вода по шампон.Ве молиме да се мијат по 5 минути на околу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите