.

.

Biobu F Мажите скалпот пакет Гел 550g

Biobu F Мажите скалпот пакет Гел 550g

мислење на клиентот:

DEN 1579.68
Достапност
Во достапна форма

[Клиент препораки]. - Насоката во која косата на волумен е голем. - Ако мирисот на скалпот е грижа.Скалпот е кој и да е полесно да се исуши.Скалпот такса третмани користат еднаш или два пати човекот за скалпот грижа недела (рамна тип).Медицински Кралот камен (вулканска карпа : чистење компонента), да adsorb на себум нечистотија на порите, која е изворот на мирисот оставен во главата, како и да се отстрани, минерали и се подготвува скалпот средина со обновување.Покрај тоа, hydroxypropyl скроб фосфат, со оглед на Хари Kosi на косата, мека погласно од корените.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите