.

.

Живеат Чисти Биотин Екстра Тело, Клима Уред, 12 Мл

Живеат Чисти Биотин Екстра Тело, Клима Уред, 12 Мл

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Помага да се згусне и додадете волумен за секој тип на коса.Се врати силата, подобрување на текстурата.Обезбеди управливост.Живеат Чисти Биотин екстра тело клима уред Живеат Чисти Биотин средството за смекнување на косата помага да се згусне и додадете волумен на било губење на видот при додавање на природната влажност и сјај во секое влакно.Збогатен со Женшен и лаванда за да ја врати силата, подобрување на текстурата, и да се обезбеди управливост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите