.

.

Минерални Фузија Навивам за Нега на клима уред - 8.5 fl мл

Минерални Фузија Навивам за Нега на клима уред - 8.5 fl мл

мислење на клиентот:

DEN 298.08
Достапност
Во достапна форма

Состојки : Прочистена вода, алое barbadensis лист сокови, алкохол cetearyl, panthenol (витамин Б5), helianthus annuus (сончогледот) семе на нафта, stearylkonium хлорид, минерални мешавина (malachite екстракт, smithsonite, екстракт, rhodochrosite екстракт, хематит екстракт) simmondsia chinensis (јојоба) масло, соја lecithin, cupuacu путер, соја протеин, mura mura путер, лимонска киселина, натриум benzoate, ethylhexylglycerin.Ревитализација на Минерали кои природно се промовира здрава и блескава коса.Растителни протеини додава бестежин на јачината на звукот и strength Infused со Витамини А, Б, В & EColor Заштитна & Paraben Слободни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите