.

.

Кислород O2 Сензор Течението на 234-9015 Компатибилен со Субару Шумите Impreza Пустош Субару Baja 2.5 L

Кислород O2 Сензор Течението на 234-9015 Компатибилен со Субару Шумите Impreza Пустош Субару Baja 2.5 L

мислење на клиентот:

DEN 1175.76
Достапност
Во достапна форма

Висок Квалитет.Лесна Инсталација.Fitment Информации Во опис на Производот.Брза Испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни каже.НАПОМЕНА : ве Молиме разгледајте го информации внимателно да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило.Компатибилен со : Субару Пустош 2.5 L 2003-2004 Течението на Наследството Од 2,5 L 2003-2004 Течението на Impreza 2.5 L 2003-2004 Течението на Шумите Од 2,5 L 2003-2004 Течението на Baja 2.5 L 2003-2006 Возводно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите