.

.

Круг на Мека Површина Тепих 3Ft за Деца Бебе Тинејџерски Девојки Соба Круг Расадник Килим за Спалната соба Дневна Соба Дома Декор, Розова Јагода Крава Шема Цртан фил?

Круг на Мека Површина Тепих 3Ft за Деца Бебе Тинејџерски Девојки Соба Круг Расадник Килим за Спалната соба Дневна

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

▶Совршена големина : 100 x 100 CM/ 39.4 x 39.4 ВО.Тоа е погоден за украсување на дневна соба, спална соба, бебе соба, детската соба, девојката соба, бебе соба, playroom, градинка, или вашиот нов простор за homeschooling. ▶Меки и удобни : Овој круг тепих не се користи само за домашна декорација, еколошкиот и не-токсични материјали се многу пријателски за деца и домашни миленици.Можете да легнете на тепих или на чекор од тоа со боси нозе. ▶Здрав материјал : Направен од високо-квалитет полиестер.На interlayer е висока густина мемориска пена, кои ефикасно ја ублажува притисокот на чекори.Вода-апсорбирање, мека на допир, парична казна пената, нема бол, нема да овенат.На дното е направен од не-плетени ткаенини и точки пластични дното, што е повеќе не се лизга. ▶Совети : Нашата килими се многу лесно да се чисти и да се носат-отпорни, и може да биде машина за мијат со ладна вода.Може да има некои набори по добивањето на килим.Ве молиме да го остави во станот за 2 до 3 дена и да чекаат трпеливо за нејзино обновување.Или можете да не контактирате ако имате било какви прашања. ▶За персонализација : Постојат многу други стилови на теписи во нашата продавница за вас за да изберете од.И ние обезбедуваме бесплатно diy прилагодување услуга, можете да ни ги испратите вашите омилени слики.ТОПЛО GIFTIt не е само дневни потреби, украс, но исто така дар.Можете да ја даде на семејството, пријатели, љубовници, колеги на разни празници како Ден на Мајката, Таткото Ден, Деца Ден, Божиќ Ден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, итн.И персоналните подароци може да се направи вашиот подароци повеќе значајни.SERVICEIf постои незадоволство по приемот на производот, ве молиме да комуницирам со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволството на клиентите е нашиот најголем извршување.Ве МОЛИМЕ NOTEThe големината на производот е рачно да се вреднуваат, ве молиме оставете порака за грешка од 1 до 2 cm.Поради разликата во снимањето на животната средина и прикажување на различни уреди, може да бидат благо боја разликата во слики.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите