.

.

Гумени Базен, FoldBubble 165 X 78 X 23 Над Земјата кренат Базен за Семејството Деца Години и Возрасни,Kiddie Базени за Отворен Двор Градина Лето

Гумени Базен, FoldBubble 165 X 78 X 23 Над Земјата кренат Базен за Семејството Деца Години и Возрасни,Kiddie

мислење на клиентот:

DEN 2399.52
Достапност
Во достапна форма

Уживајте Во Отворено Кул Лето - Нашите kiddie гумени базени(165 x 78 x 23 инчи) е голем отворено вода играчка за замена на традиционалните мал базен и sprinkler за деца.Родителите може да ја придружува своите деца да го користите базенот во домот, без да оди надвор, играјќи заедно за подобрување на родител-дете односи!Тоа ќе додадете повеќе забава за години момчиња и девојки децата на отворено партија градина активности во ова лето.Издржливи Гумени Базен - Ова базен за семејството изработени од еколошки ПВЦ материјали,кои може да се обезбеди децата безбедно игра.Во меѓувреме, додавање на високо еластична состојки прави дворот базени помек и многу издржливи, која го спречува руптура за време на употреба и пукнатини во сонцето (Таа, исто така доаѓа со комплет за поправка да се справи со несреќи).Стабилна Структура и Лесен За Употреба - Нашиот двор кади дизајнирани со 3 поединечни воздушни комори, секој со двоен на воздухот и слободен проток на издувен вентил, можат да го издржат поголема тежина.Можете да го поставите во 3-4 минута со електрична пумпа .Во меѓувреме, постои независен дренажа на дното, која би можела да спаси вашето време за да се исцеди темелно.Џиновска Големина се Одржи на Сите Семејство - Fold Bubble базен за деца и возрасни може да им овозможи на 4 возрасни и 3-5 деца да играат во исто време, исто така, вклучувајќи ги и вашите домашни миленици(само треба средување на нивните нокти).Која е доволно голема за да биде домаќин на семејството и пријателите, уживаат јавните базен партија во лето.Пријателски Дизајн и Прекрасен Подарок - со Оглед на безбедноста на децата, на четирите агли на базен се надгради за да се заокружен агол дизајн, кој може да игра добар улога во спречување на судир заштита додека пливање или играње во базен.Не само за играње, но исто така и за затворен, како топката базен!Децата базен ќе биде совршен подарок за 3+ години деца, момчиња и девојки.Тоа е од суштинско значење и смешни базен за лето.Големина : 165" X 78" X 23".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите