.

.

Старател Бел ЕЛЕН Лов на Елени Мотоцикл - Харли Додаток HD Gremlin Нови Коњи Бел Копче Прстен

Старател Бел ЕЛЕН Лов на Елени Мотоцикл - Харли Додаток HD Gremlin Нови Коњи Бел Копче Прстен

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

АМЕРИКАНСКАТА НАПРАВИ - Ова солидна pewter Старател Бел со гордост се направени во САД.НА КОМПЛЕТЕН ПАКЕТ - Стои 1 1/2 инчи висок, нашите Старател бел доаѓа со клуч прстен, Velveteen Торба и Легендата на Старател Бел.ЧУВАЈТЕ ГИ на БЕЗБЕДНО - Старател Ѕвона, дадена од страна на некој пријател или близок, се два пати како моќна пречка да Злото Патот Духови.ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ ТОА - Со нашиот многу различни стилови и теми, постои Старател Бел за секој возач.КОМПАТИБИЛЕН СО БИЛО кој МОТОР - Старател Бел работи со Харли-Дејвидсон, Јамаха, Suzuki, Kawasaki, Хонда, Индиски, Триумф, Може да-Сум, Победа & Било кој Друг Мотор.Легендата вели дека Злото Патот Духови биле latching себе за да мотоцикли, за колку што има велосипеди на патот.Овие Злото Патот Духови се одговорни за механички проблеми и лоша среќа заедно со патувањето.Легендата продолжува да се каже дека со приложување мал бел на вашиот велосипед, на Злото Патот Духови ќе станат заробени во внатрешноста на бел каде постојано ѕвони ги тера луд, правејќи ги изгубиле контрола додека не падне на земјата. (Некогаш се прашувам каде дупки доаѓаат од?) Легенда, исто така, вели дека тајната на Старателот Бел носи два пати повеќе енергија кога тоа е купена од страна на некој пријател или близок и им беше дадена како подарок.Покажете некому колку ти е гајле.Им се понуди одбраната против Злото Патот Духови!Даде Старател Бел и споделување на Легендата на Среќа нуди да мотоцикл и неговиот возач!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите