.

.

Реге Музиката ме прави да се чувствувате добро 2.25 Keychain Jamaican Ска Calypso Rasta Знаме

Реге Музиката ме прави да се чувствувате добро 2.25 Keychain Jamaican Ска Calypso Rasta Знаме

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Нов Висок Квалитет Keychain.Keychain мерки 2.25" во дијаметар.Авторски Права На & Т Дизајни.Со гордост се Направени во САД.Овие keychains се произведени од најквалитетни материјали..изработени од тврд метал база, дебели mylar, и вистински живот, живописни бои.Ги користите за вашиот копчињата, ги стави на вашата торба или било каде на друго место може да се мисли на!Keychains се одлична партија услуги за вашиот следен собир и, исто така, направи големи награди/рекламирање материјали.Тие се прекрасни подароци за сите!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите