.

.

Conntek Отворено Тешки L14-30 4-Prong Заклучување Приклучокот, 20-Нозе

Conntek Отворено Тешки L14-30 4-Prong Заклучување Приклучокот, 20-Нозе

мислење на клиентот:

DEN 1439.76
Достапност
Во достапна форма

L14-30 P 30 A 125/250 V Приклучок.RV/Морски 30 A Женски Конектор.Генератор на Р.В./Марина. 20 FT STW 10/3 Отворено Тешки Одделение Генератор на Р.В./ Морски Адаптер Кабелот.NEMA L14-30 P 30 A 125/250 V 4 Prong Plug да RV/Морски Заклучување NEMA L5-30 R 3 Prong Женски Конектор.Max Моќност : 3750 W, останува флексибилни во ладно време, отпорни на топлина до 221 F.Одобрување : Plug, Конекторот, и STW : УЛ, C-УЛ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите