.

.

QIMIT Милениче Отпад Кутија, Лесни Милениче Материјали Милениче Отпад Ѓубре Кутии, Носат-Отпорни, за Кучиња за Измет Чистење

QIMIT Милениче Отпад Кутија, Лесни Милениче Материјали Милениче Отпад Ѓубре Кутии, Носат-Отпорни, за Кучиња

мислење на клиентот:

DEN 1190.40
Достапност
Во достапна форма

Кутијата е направен од високо квалитетен материјал, кој е да се носат-отпорни и издржливи.Деликатна занает, голема рака чувство на кутијата површината, лесно да се чисти со вода.Измет торба е дизајниран со точка на прекин за лесно да се кине надолу, лесен за употреба.Земете торба од кутијата и да го ставите на вашата страна за лесно отстранување на пет отпад.Компактен и лесен, лесен за носење, совршена мала алатка за прошетка на вашето куче.Функција : 1. Кутијата е направен од високо квалитетен материјал, кој е да се носат-отпорни и издржливи.2. Деликатна занает, голема рака чувство на кутијата површината, лесно да се чисти со вода.3. Измет торба е дизајниран со точка на прекин за лесно да се кине надолу, лесен за употреба.4. Земете торба од кутијата и да го ставите на вашата страна за лесно отстранување на пет отпад.5. Компактен и лесен, лесен за носење, совршена мала алатка за прошетка на вашето куче.Спецификација : Предмет Тип : Пет Отпад Box Condition : 100% сосема new Color : Розова и white Material : Plastic Single Големина : Прибл. 8x4x4cm/3.1 × 1.6x1.6in (без кука)Погодни Миленичиња : Dogs Product Улога : Чисто домашно милениче отпад паркинг (надворешен Пакет Листата : 5 x Ѓубре Boxes5 x Ролни на Ѓубре и Кеси.

Клучни карактеристики

Item Type:
 Pet Waste BoxCondition
Package List:
5 x Garbage Boxes :
5 x Rolls of Rubbish Bags :

Им се допаѓа и на купувачите