.

.

Кралската Бран Врвот да се Оди Пластична Кеса, 19 Инчи x 19 Инчи x 9.5 Инчен, 30 Микрофон, Пакет од 500

Кралската Бран Врвот да се Оди Пластична Кеса, 19 Инчи x 19 Инчи x 9.5 Инчен, 30 Микрофон, Пакет од 500

мислење на клиентот:

DEN 955.20
Достапност
Во достапна форма

ПОЛИЕТИЛЕН ИЗГРАДБА : Овие чанти се направени од ниска густина полиетилен.Тие се рециклираат и може да биде фрлена надвор со други за рециклирање на пластика. (Ве молиме проверете ја вашата региони закони и прописи во однос на отстранување на отпадот.).ГОЛЕМИНАТА : Овие кеси се 1/6 барел капацитет.Тие се измери 19" x 19 x 9.5" - совршена големина за се надвор или испорака на нарачки.Тие може да се вклопат четири девет инчи пена шарки контејнери.ПЕЧАТЕНИ : Овие кеси се бела со црвени и сини букви.Тие имаат "цел" да се "извади" и да си одат", печатена на нив во модерен, атрактивен фонт.ИЗДРЖЛИВИ : Овие кеси се силни и издржливи доволно да се одржи takeout наредби, намирници, и повеќе.Тие се лесни, но не се склони кон расцепен и нагон за чешање на окото.НАМИРНИЦИ И ПОГОДНОСТ ПРОДАВНИЦИ, РЕСТОРАНИ, DELIS, И ПОВЕЌЕ : Овие кеси се голем плус на секое мало или храна услугата на животната средина.На клиентите и на персоналот ќе го ценат удобноста овие кеси се донесе.Овие чанти се направени од полиетилен пластична.Тие се рециклираат и може да биде фрлена надвор со други за рециклирање на пластика.Овие кеси се совршени за употреба во продавниците за храна, delis, ресторани, и повеќе.Голема за да земе пауза и испорака на нарачки!, оваа торба има капацитет да спроведе четири 9" пена се од контејнери.Обезбеди на клиентите со договор на една кеса да се носат стока за дома.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите