.

.

Лични Располагање Кеси, 300 КОМПЈУТЕРИ Жените Санитарно Депонирање Кеси Црна Отпад Кеси за Санитарни Салфетка

Лични Располагање Кеси, 300 КОМПЈУТЕРИ Жените Санитарно Депонирање Кеси Црна Отпад Кеси за Санитарни Салфетка

мислење на клиентот:

DEN 345.36
Достапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 300 компјутери жените санитарно депонирање кеси црни вреќи отпад.Големина : расположливиот пелена кеси " големина е 18 * 26 cm / 7 * ВО 10.Употреба : Овој црна мала торба се користи за лекување на санитарните салфетки, и тоалет никогаш нема да биде парализиран.Повеќенаменски : Ова ѓубре торба може да се одржи на жените санитарни салфетки, пет измет, закуски, тоа е мал и лесно да се носат.Answer : ___________________________ Note : број на канти за отпадоци кеси е поделена од страна на машината, така што на квантитетот ќе се разликуваат и не може да биде загарантирана да биде 300 integers.Пакетот вклучува : 300 компјутери жените санитарно депонирање кеси црни вреќи отпад.Големина : расположливиот пелена кеси " големина е 18 * 26 cm / 7 * ВО 10.Употреба : Овој црна мала торба се користи за лекување на санитарните салфетки, и тоалет никогаш нема да биде парализиран.Повеќенаменски : Ова ѓубре торба може да се одржи на жените санитарни салфетки, пет измет, закуски, тоа е мал и лесно да се носат.Answer : ___________________________ Note : број на канти за отпадоци кеси е поделена од страна на машината, така што на квантитетот ќе се разликуваат и не може да биде загарантирана да биде 300 integers.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите