.

.

weeturelat Надгради Автомобил Ѓубре Торба, 45pcs Лесно Стап-За Еднократна употреба Автомобил Кеси за Отпадоци, Трајни Водоотпорен Течење-доказ Повраќаат Торба, Кујна Скла

weeturelat Надгради Автомобил Ѓубре Торба, 45pcs Лесно Стап-За Еднократна употреба Автомобил Кеси за Отпадоци,

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

полиетилен. 【Широко се Користи】Нашите ѓубре кеса не е само ѓубре торба, но, исто така, може да биде складирање торба, погоден за возило, студија соба, кујна, спална соба, бања,канцеларија, итн.Тоа е, МОРА да ИМААТ автомобил ѓубре торба додека патуваат или vacationing, да ги задржи вашиот автомобил чистење, организирани и бесплатни на ѓубре. 【Висока Товарот и Водоотпорен】weeturelat надгради автомобил кеси за отпадоци се изработени од не-токсични и без мирис висок квалитет на ЈП материјал, добра флексибилност и отпорност на влечење.И снимката е погусто и пошироко од другите, Што може да носи до 6lb, екстра силни и издржливи.Водоотпорен и течење-доказ, интимна запечатување дизајн може да се спречи истекување на чуден мирис. 【Простор за заштеда т биде цврсто прикачен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите