.

.

3PCS 200ml Misting Спреј Шише, Супер Misting Шише, Јасно Спреј Шише, Течење-доказ Вода Спреј Шише Коса Sprayer Празни Спреј Шишиња за Патување, Чистење, Градинарството

3PCS 200ml Misting Спреј Шише, Супер Misting Шише, Јасно Спреј Шише, Течење-доказ Вода Спреј Шише Коса Sprayer

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Јасно МИЛЕНИЧЕ misting спреј шише, не-токсични без мирис, заштита на животната средина и здравјето, тешко е да се деформира.Мулти-Цел Misting Шише : Погоден за железо спреј шише, вода спреј шише коса sprayer, градина водата се отсуство sprayer шише, чистење, пет sprayer за вошки (болви) или мирис, и преносни refillable сад за патување.Карактеристики : Висок квалитет misting шише со superfine магла, течење-доказ спреј шише со рака активирањето; притиснете предизвика лесно со труд заштеда на траен; вечера мали млазницата дури и магла прскање.Пренослив Дизајн : јасно стилист misting шише може да се одржи 200ml на течност, истекување-превенција гаранција, многу се лесни за носење и лесен за употреба.Пакетот содржи 3 еез 200ml спреј шишиња, Цврсти и Издржливи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите