.

.

9 Парчиња Патување Спреј Шишиња Фина Магла Спреј Шише Refillable Патување Празни Контејнери Преносни Пластични Спреј Шишиња во 30/60/ 100 ml и 5 Парчиња Funnels за Парфем Шминка Л

9 Парчиња Патување Спреј Шишиња Фина Магла Спреј Шише Refillable Патување Празни Контејнери Преносни Пластични

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Пакет количина : пакет доаѓа со 9 парчиња фина магла спреј шишиња во 3 различни капацитет, 30 ml, 60 ml и 100 ml, секој капацитет содржи 3 парчиња и во 3 различни бои, исто така доаѓа со 5 парчиња funnels за лесно користење, различни големини и бои може да ги исполни вашите различни потреби, исто така може да го споделам со членовите на вашето семејство или пријатели.Квалитет на материјалот : овие патни спреј шишиња и инка се изработени од квалитетни пластични материјали, без мирис и нетоксичен, безбеден и издржливи, лесно чистење ви овозможува да го користите за многу пати, може да ви послужи за долго време.Преносни и удобен : нашите патување празни контејнери се преносни и лесен, лесно складирање во убавината случај, toiletry торба, патување случај или за патување во собата, убаво за патување, семејни празници, празник патувања, аеродром, пешачење и кампување и секојдневно чистење се користи, тоа е лесно да се провери колку течноста внатре во шишето.Инка за лесно пополнување : прскање на подрачјето на шминка спреј шише е широк, водата магла е во ред, мазна шише тело ви даде удобно допирање, спреј шишиња нема да излегуваат во јавноста лесно, можете да го носите во вашата торба со доверба; И инка може да ви помогне во склопот пополнете шише, направи refilling ја олеснуваат работата.Мулти-функционални празни спреј шишиња : на refillable спреј шишиња се пренослив, може да се примени за коса спреј, нега на кожата, лицето магла, eyeglass почиста, парфем празно шише, освежувачите на воздух, мали шминка сад и повеќе, кои може да се сретнат разни барања, и да донесе многу погодности за вашиот живот. 9 Парчиња патување спреј шишиња фина магла спреј шише refillable патување празни контејнери преносни пластични шишиња во спреј 30/ 60/ 100 ml и 5 парчиња funnels за парфем шминка лосион Карактеристики : Refillable и преносни : Различни големини на овие фина магла спреј шишиња се погодни да се стави во каква било ранци, шминка торба или ташна, што го прави возможно да се ре-шише вашата посакувана течности во помали повеќе преносни начин за патување и секојдневниот живот.Повеќе за употреба : преносни пластични спреј шишиња се погодни за навлажнувачки вода, спреј за коса, eyeglass почиста, парфем, освежувачите на воздух, преносни и лесен за секој бизнис или одмор, патување, деца кампување, активности на отворено, на куќа за секојдневно чистење, итн.Спецификација : Материјал : пластични Боја : како на сликата покажува Големина : 30 ml : прибл. 9.2 cm/ 3.6 инчи во висина, 4 cm/ 1.57 инчи во дијаметар од 60 ml : прибл. 11.8 cm/ 4.6 инчи во висина, 4.1 cm/ 1.61 инчи во дијаметар од 100 ml : прибл. 13.4 cm/ 5.3 инчи во висина, 4.6 cm/ 1.8 инчи во дијаметар Инка : прибл. 3.9 cm/ 1.54 инчи m во должина, 3.1 cm/ 1.22 инчи во дијаметар Пакет вклучуваат : 9 x Патување спреј шишиња 5 x Funnels Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.Ве молиме не се прелива течноста која е повисока од 80 °C во спреј шише.Спреј шише треба да се мијат директно со чиста вода.

Клучни карактеристики

Material:
plastic
Color:
as picture shows
Size:
30 ml:
approx. 9.2 cm/ 3.6 inches in height, 4 cm/ 1.57 inches in diameter
60 ml:
approx. 11.8 cm/ 4.6 inches in height, 4.1 cm/ 1.61 inches in diameter
100 ml:
approx. 13.4 cm/ 5.3 inches in height, 4.6 cm/ 1.8 inches in diameter
Funnel:
approx. 3.9 cm/ 1.54 inches m in length, 3.1 cm/ 1.22 inches in diameter
Package include:
9 x Travel spray bottles :
5 x Funnels :
Note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
The color might exist slightly difference due to different displays. :
Please do not pour the liquid which is higher than 80 °C into the spray bottle. :
The spray bottle should be washed directly with clean water. :

Им се допаѓа и на купувачите