.

.

Круг Килибар Стаклени Тегли со Капаци за Козметика (2 оз, 24 Парчиња)

Круг Килибар Стаклени Тегли со Капаци за Козметика (2 оз, 24 Парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

ПРОИЗВОД : Транспарентна круг Килибар стаклени тегли со капаци за шминка, се соочуваат со креми и убавина цели.ДИМЕНЗИИ : Тегли може да се одржи на 2 унци; мерки 2.16 x 2 инчи (вклучува капак).СОВРШЕН ЗА : Чување и сортирање восок, колофон, да се загрози, лекови, да се урнат, масла, козметички производи, усна balms, усна butters, усна струже, лосиони, и етерични масла.МАТЕРИЈАЛ : Направен од здрав стакло; совршен за патување и лесно да се чува во purses и кеси.ОНА што Е ВНАТРЕ" Доаѓа со 24 стаклени тегли и црна капаци по пакет.Овие високо квалитетни, јасни Килибар стакло, круг тегли се совршени за употреба со лосиони, кремови, и струже.Секоја Тегла доаѓа со 6 spatulas и црна капа капаци која се обезбедува тесна и безбедна печат.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите