.

.

12PCS Јасно Празни Преносни Рефил Airless Вакуум Пумпа Шишиња Козметички шминка Крем Лосион Примерок Патување Пакување Toiletries Течни Складирање Сад Шишенцето Тегли за Ко?

12PCS Јасно Празни Преносни Рефил Airless Вакуум Пумпа Шишиња Козметички шминка Крем Лосион Примерок Патување

мислење на клиентот:

DEN 260.88
Достапност
Во достапна форма

Боја : Clear;Материјал : Пластика;Капацитет : 5ml/10ml/15ml за вашиот избор;Пакет, Вклучувајќи : 12 PCS на секоја цел. 5ml големина : Прибл 75mm x 19mm/2.95x0.75inch(Вкупна Висина x Дијаметар);10ml Големина : Прибл 95mm x 19mm/3.74x0.75inch(Вкупна Висина x Дијаметар);15ml големина : Прибл 130mm x 19mm/5.12x0.75inch(Вкупна Висина x Дијаметар).Патна од суштинско значење, совршен за чување на некои од вашите омилени лосион, крем, парфем, aftershave и шминка смена без да се земе целиот шише со вас на одмор.Airless Шишиња помогнат ther загадувачи од вашиот органски производ или нега на кожата.Withstands височина промени без протекување Совршен за патување или домашна употреба.Лесно да се носат и практично да патуваат со примерок,кој има тркалезна капакот да се создаде цврста печат, така што ќе не мора да се грижите истури надвор. - Боја : Clear;- Материјал : Пластика;- Капацитет : 5ml/10ml/15ml за вашиот избор;- 5ml големина : Прибл 75mm x 19mm/2.95x0.75inch(Вкупна Висина x Дијаметар);- 10ml Големина : Прибл 95mm x 19mm/3.74x0.75inch(Вкупна Висина x Дијаметар);- 15ml големина : Прибл 130mm x 19mm/5.12x0.75inch(Вкупна Висина x Дијаметар)Пакет, Вклучувајќи : 12 PCS на секоја цел - Празни Tins Имаат Повеќе DIY Користи.Контејнерите се Лесни за Носење и Употреба.- Материјал на заштита на животната средина,не-taxic и невкусна,здравје andsafety,може да се користи како крем преполна со меур хартија филм,а исто така е погоден за употреба - Висок квалитет јасно пластика е издржлив, течење-доказ, и shatterproof - Издржливи, перат и еднократно производи од пластични маси. - Погоден за пополнување со серуми, креми, лосиони, за нега на кожата предмети, moisturizers и други козметика за нега на кожата - На мали и преносливо шише е погодна за секоја прилика.Погоден за око крем, се соочуваат со крем,ointment Please не двоумете се да контактирате со нас ако има било какви прашања во врска со нашите производи,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите