.

.

Refillable Празно Стаклено Шише Парфем Преносни Патување Atomiser Складирање Сад

Refillable Празно Стаклено Шише Парфем Преносни Патување Atomiser Складирање Сад

мислење на клиентот:

DEN 54.96
Достапност
Во достапна форма

Соодветна големина, тоа е пренослив па можете да ги преземат за надворешна патување.Внатрешно стакло шише нема хемиска реакција со парфем, па можете да се чувствуваат слободни да го користите.Висок квалитет alumite покрие изгледа супериорен и поубаво.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите