.

.

Fdit 25Pcs 10ml Транспарентен Празни Усна Сјај Цевка Изградена-во Четка со Гумени Прстени DIY Lip Balm Шише Сад Козметички Материјали за Патување или за Секојдневна Употреба

Fdit 25Pcs 10ml Транспарентен Празни Усна Сјај Цевка Изградена-во Четка со Гумени Прстени DIY Lip Balm Шише

мислење на клиентот:

DEN 534.96
Достапност
Во достапна форма

Транспарентни, јасни визуелен ефект директно набљудувачите на преостанатите капацитети, што може да се подготви и го надополнува веднаш.Погоден за почетници да се практикуваат и да се направи усна сјај примероци, совршен за патување, бизнис патување или за секојдневна употреба.Вграден-во четка може да се користи како усна четка во секое време, практичен и удобен за брз шминка.Гумени прстени, може да се стави тоа во цевка за да се задржи чиста и да се спречи непотребна истекување, да се подобри за складирање перформанси.Чистење и хигиена, празни усна сјај цевка е дизајниран за вашиот усна сјај, lip balm и други козметика.Функција : 1. Транспарентни, јасни визуелен ефект директно набљудувачите на преостанатите капацитети, што може да се подготви и го надополнува веднаш. 2. Погоден за почетници да се практикуваат и да се направи усна сјај примероци, совршен за патување, бизнис патување или за секојдневна употреба. 3. Вграден-во четка може да се користи како усна четка во секое време, практичен и удобен за брз шминка. 4. Гумени прстени, може да се стави тоа во цевка за да се задржи чиста и да се спречи непотребна истекување, да се подобри за складирање перформанси. 5. Чистење и хигиена, празни усна сјај цевка е дизајниран за вашиот усна сјај, lip balm и други козметика.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Празни Усна Сјај Цевка Материјал : ЈП Пластични Боја : Црна Капак + Транспарентен Цевка за Апликација : Козметички Пакување Капацитет : 10ml Тежина : Околу. 225g / 7.9 оз Пакет Листата : 25 x Гумени Прстени 25 x Празни Усна Сјај Цевка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Empty Lip Gloss Tube
Material:
PE Plastic
Color:
Black Lid + Transparent Tube
Application:
Cosmetic Packaging
Capacity:
10ml
Weight:
Approx. 225g / 7.9oz
Package List:
25 x Rubber Rings :
25 x Empty Lip Gloss Tube :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите