.

.

Healthcom 6 Пакети 10ml Празни Усна Сјај Цевки Ампули Злато/Сребрена Черепот Капа Усна Глазура Цевка Козметички Lip Balm Шишиња Сад DIY Кармин Цевка Refillable Lipgloss Примероци Тегла

Healthcom 6 Пакети 10ml Празни Усна Сјај Цевки Ампули Злато/Сребрена Черепот Капа Усна Глазура Цевка Козметички

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

✔Новина дизајн : Креативни Черепот Капа облик дизајн, празни цевки со капа и четка, совршена големина ви заштедува многу простор за багаж и товар и е совршен за патување, деловни патувања или одмори. ✔Широко апликации : се Користат како садови за различни бои на усна сјај и lip balm, како што се усна сјај, lip balm, eyelash раст течност и така натаму; Тоа е исто така добра опција за почетници да се практикуваат правење усна сјај примероци. ✔Практична настава : Новина и Креативни, добра за патување.Можете да го донесе во вашиот козметички торба, џеб или вашата чанта,одговара за дом, канцеларија и патување употреба, се стави во вашата торба и нема да заземаат премногу простор. ✔Добар дар : Новина и Кул усна сјај цевки со стапче за да аплицираат усна сјај на пригоден начин.Можете да уживате во креирање на уникатен кармин со себе, diy свој усна сјај примероци,можете да уживате во радоста на DIY тоа е одличен подарок за вашата девојка и пријатели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите