.

.

Притиснат Тип Лосион Шише Шише Сапун Фармацевт,Црна,400ml (Боја : Розова)

Притиснат Тип Лосион Шише Шише Сапун Фармацевт,Црна,400ml (Боја : Розова)

мислење на клиентот:

DEN 2323.20
Достапност
Во достапна форма

Издржливи керамички изградба.Димензии : Дијаметар : 3.3 во ,Висина : 5.1 во.Хром пумпа фармацевт механизам.Донесе елегантни, современиот стил на вашата бања décor.Практична обновливи и refillable, еколошки и да се заштедат пари.Тоа е исто така одличен подарок идеја за вашето семејство и пријатели.Производ материјал : керамички + ABS пумпа head Product капацитет : 400ml Product стил : simple Color : црна / бела / зелена/pink Size : 3.3 инчи во дијаметар * 5.1 инчи во height Applicable сцена : купатило, кујна, хотел, gift1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Исклучување на предмети кои не се прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молам прости ми.4. Горенаведените податоци за повикување само.Димензии се мерени рачно.Секоја променлива може да биде различна.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Вашиот споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7.Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека времето за испорака е 9-15 дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите