.

.

5pcs 0.8/1/1.2/1.4 мм Leathe Занает Шиење Крои Поправка Дополнителна Казна за Заклучување на Тема Кука Капчиња Игли Awl Алатка Поставени Комплет

5pcs 0.8/1/1.2/1.4 мм Leathe Занает Шиење Крои Поправка Дополнителна Казна за Заклучување на Тема Кука Капчиња

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 1pc Рачка + 1pc 5# 1mm Перфорирани Посочи Игла + 1pc 6# 0.8 mm Кука Главата Заклучување Игла + 1pc 7# 1mm Кука Главата Заклучување Игла + 1pc 8# 1.2 mm Кука Главата Заклучување Игла + 1pc 9# 1.4 mm Кука Главата Заклучување Игла Како слика шоу. 5# 1mm Дополнителна парична Казна Директно Перфорирани Посочи Игла Материјали : Челик Игла Дијаметар : 1mm ( 0.04") Вкупна Должина : 40mm ( 1.58") Игла Линк Пол Дијаметар : 2mm ( 0.08") 4kinds Дополнителна парична Казна Кука Главата Заклучување Игли 6#/7#/8#/9# 0.8/1.0/1.2/1.4 мм Материјал : Челични Игли Дијаметар : 6# : 0.8 mm ( 0.03") 7# : 1.0 mm ( 0.04") 8# : 1.2 mm ( 0.05") 9# : 1.4 mm ( 0.06") Вкупна Должина : 40mm ( 1.58") Игла Линк Пол Дијаметар : 2mm ( 0.08").Awl Тврдо Се Справи Со Коси-Месо Тело.Материјал : Месинг,Од Не ' Рѓосувачки Челик,Со Висок Квалитет Тврдо.Оригиналното Дрво Боја, Без Боја, Високи Тврдо Рачка,Се Чувствуваат Удобно!Вкупна Должина : 100mm (3.94 во) Дрво Дел Должина : 62mm (2.44 во), Месинг Дел Должина : 38mm (1.5 во), се Справи со Дијаметар : 30мм (1.18 во), Игла Дупка со Дијаметар : 3.5 mm (0.14 во). 5pcs 0.8/1/1.2/1.4 мм Leathe Занает Шиење Крои Поправка Дополнителна Казна за Заклучување на Тема Кука Капчиња Игли Awl Алатка Поставени Комплет 5# 1mm Дополнителна парична Казна Директно Перфорирани Посочи Игла Материјали : Челик Игла Дијаметар : 1mm ( 0.04") Вкупна Должина : 40mm ( 1.58") Игла Линк Пол Дијаметар : 2mm ( 0.08") 4kinds Дополнителна парична Казна Кука Главата Заклучување Игли 6#/7#/8#/9# 0.8/1.0/1.2/1.4 мм Материјал : Челични Игли Дијаметар : 6# : 0.8 mm ( 0.03") 7# : 1.0 mm ( 0.04") 8# : 1.2 mm ( 0.05") 9# : 1.4 mm ( 0.06") Вкупна Должина : 40mm ( 1.58") Игла Линк Пол Дијаметар : 2mm ( 0.08").Awl Тврдо Се Справи Со Коси-Месо Тело.Материјал : Месинг,Од Не ' Рѓосувачки Челик,Со Висок Квалитет Тврдо.Оригиналното Дрво Боја, Без Боја, Високи Тврдо Рачка,Се Чувствуваат Удобно!Вкупна Должина : 100mm (3.94 во) Дрво Дел Должина : 62mm (2.44 во), Месинг Дел Должина : 38mm (1.5 во), се Справи со Дијаметар : 30мм (1.18 во), Игла Дупка со Дијаметар : 3.5 mm (0.14 во).Пакетот Вклучува : 1pc Рачка + 1pc 5# 1mm Перфорирани Посочи Игла + 1pc 6# 0.8 mm Кука Главата Заклучување Игла + 1pc 7# 1mm Кука Главата Заклучување Игла + 1pc 8# 1.2 mm Кука Главата Заклучување Игла + 1pc 9# 1.4 mm Кука Главата Заклучување Игла Како слика шоу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите