.

.

Современиот Труд Светилка Сенка Стои Светилки, со E27 Завртка Устата Подот Светилка, Идеален Оркестарот за дневната Соба/Спалната соба

Современиот Труд Светилка Сенка Стои Светилки, со E27 Завртка Устата Подот Светилка, Идеален Оркестарот за дневната

мислење на клиентот:

DEN 952.80
Достапност
Во достапна форма

Висок Квалитет на Оризова Хартија Овој кат светилка се одликува со модерен дизајн, висок квалитет на хартија сенка, за спалната соба или dorm соба употреба!Место тоа во аголот на вашата соба или во вашиот кревет за да заличи вашето омилено место.Лесно Собранието Без Алатки Assembles брзо и лесно и е совршена големина за спални соби и соби.Користете една на секоја страна од вашиот кревет за лесна за читање.Убава и Практична Овој кат светилка е конвергенција убава и практична во едно.ви даде светла и луксузен осветлување на вашиот дом, се создаде пријатна атмосфера и носи луксуз и удобно чувство за вас.Совршен Подарок Се уште се во потрага за добар квалитет на подарок?Нашите подот светилка е погодна за сите прилики и е совршен подарок за пријатели, роднини и колеги.Погоден За Сите Видови На Стилови Тоа може да биде ставен во спалната соба, дневна соба, трпезарија, студија или канцеларија, кафуле, бар и серија на украси.Едноставни линии даде модерен се чувствуваат дека се совпаѓа многу декоративни стилови.Е прекрасен ретро подот светилка заврши со челик, бакар ефект.Со тоа е уникатен дизајн овој многу стилски подот светилка карактеристики како импресивен прилог на било просторија со вашиот дом или канцеларија.За нашите производи : ве Молиме погледнете тука.Ова е вовед во нашите производи.↓↓↓▲▲▲▲↓↓↓.Спецификација : Абажур Материјал : Ориз paper Lamp тело материјал : metal Color : white Voltage : 111 V~240 VApplicable простор : 10-15m2 Light извор : E27 завртка mouth Switch метод : Нога switch Light светилки вклучуваат : Не included Applicable wattage : 6 W-10 WSuitable Извор на Светлина : Блескаво/LED/Енергија-Заштеда на lamp Applications : спална соба, студија, дневна соба, итн.Декоративен стил : класичен, Европски антички, селски style Package Вклучува : 1 x подот светилка 1 x Корисникот Manual1 x Монтажа Хардвер Комплет✔ Совети : 1. Во однос на бојата разликата : Поради фактори како што се амбиентална светлина, како и дисплеј, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Видите вистинските производ.2. За големина на : прирачник за мерење и производ големина може да има некои грешки, општата грешка е 1-3cm, што е нормално, ве молиме обратете се до крај object3. Имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете нашата продавница и ние ќе се покаже подобро да се работи.

Клучни карактеристики

Lampshade Material:
Rice paper
Lamp body material:
metal
Color :
white
Voltage:
111V~240V
Applicable space:
10-15m2
Light source:
E27 screw mouth
Switch method:
Foot switch
Light bulbs include:
Not included
Applicable wattage:
6W-10W
Suitable Light Source:
Incandescent/LED/Energy-Saving lamp
Applications:
bedroom, study, living room, etc.
Decorative style:
classic, European antique, rustic style
Package Includes:
1 x floor lamp :
1 x User Manual :
1 x Mounting Hardware Kit :
✔ Tips:
1. Regarding color difference:
Due to factors such as ambient light as well as display, the color of the picture may be slightly different from the actual color. See the actual product.
2. About size:
manual measurement and product size may have some errors, the general error is 1-3cm, which is normal, please refer to the actual object
3. We have a lot of similar popular products, please click our store and we will show better works. :

Им се допаѓа и на купувачите