.

.

Издржливи Подот Светилка го ВОДЕШЕ Американскиот Ретро Погоден за Дневна Соба и Спалната соба Студија Ноќни Читање Светлина Црна Liyannan (Боја : 7W, Големина : Бела Свет

Издржливи Подот Светилка го ВОДЕШЕ Американскиот Ретро Погоден за Дневна Соба и Спалната соба Студија Ноќни

мислење на клиентот:

DEN 909.60
Достапност
Во достапна форма

Направи изјава со оваа модерна таванот светлина и да уживате во екстравагантен дизајн и елегантен изглед за вашата дневна или трпезаријата, кујната, ходникот или спална соба.Погоден : дневна соба, трпезарија, кујна островот, спална соба, foyer, затворен, farmhouse, бар, ресторани, галерии, изложбена сала, хотели, кафуле, канцеларија, итн. ● Адаптибилност и едноставност : Високо флексибилни светилка вратот за фино подесување светилка позиција и осветлување агол.Ефективно осветлување решение. ● Практична и модерни : Овој тенок, минималистички подот светилка носи светлина за вашата студија, спална соба или дневна соба. ● Ефективни : Ова трајни осветлување решение заштедува пари и енергија.Светилка обезбедува 50.000 часа на високи перформанси излез за да се избегне или намали замена неуспеси и трошоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите