.

.

4 од не 'Рѓосувачки Челик Кат Заклучување, Нога Управувани, 4 x 4-1/2 Топ Плоча

4 од не 'Рѓосувачки Челик Кат Заклучување, Нога Управувани, 4 x 4-1/2 Топ Плоча

мислење на клиентот:

DEN 1432.80
Достапност
Во достапна форма

МОНТАЖА - 2 5/8" x 3" 3" x 3 5/8" гром дупка шема.МАТЕРИЈАЛ - не ' Рѓосувачки Челик.СПЕЦИФИКАЦИИ - 5 7/8" Продолжен висина; 4 5/8" Повече висина"; 4" x 4 1/2" целокупната плоча големина.ИНДУСТРИИ И АПЛИКАЦИИ - со цел да се одржи вашата пренослива опрема во посакуваната локација.ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ - Не гледам рициново што го барате ?Јавете ни се или порака ни со кликнување на Пристап Casters линкот под Додади во Кошничка копчето. 4" од не 'Рѓосувачки Челик Кат Заклучување на 304 Нерѓосувачки Челик Изградба Не се Лизга Гумени Нога Нога Управувана Наменет за употреба на ниво површини За Најдобри Резултати, единици треба да се користи во парови Целокупната плоча големина е 4 x 4 1/2 Гром Дупка Проред е 2 5/8 x 3 5/8 до 3 x 3 Приложување гром Големина 3/8 Retracting Царинење е 3/4"; Рициново Висина 5 5/8" Кликни на сликата да зголемиш Кликнете на сликата за да ја зголемиш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите