.

.

Напредна Графика Mummy Живот Големина Картон Исечок - Универзална Класичен Чудовишта

Напредна Графика Mummy Живот Големина Картон Исечок - Универзална Класичен Чудовишта

мислење на клиентот:

DEN 1126.80
Достапност
Во достапна форма

ИСЕЧОК СПЕЦИФИКИ : 39"W x 72"H (Длабочина : 8").ОГРОМЕН ИЗБОР : Совршен За детски Роденден Партии, Специјални Настани, Училиште, Корпоративни Настани, Награди Програми, Саеми, Фестивали, Galas, Fundraisers И Зелени/Еко Настани.WOW : Направи Било Посебен Настан Или Лице Спектакуларен Со Најкул Намали испис.Леле Вашите Најблиски Со Уникатен Подарок Дека Тие Ќе Се Сеќавам За Години!Екранот Како Реквизит Во Саеми, Претстави, Драми, Празници И Повеќе.НАПРАВЕН ВО АМЕРИКА : Гордо Произведени Во U. S. A. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Напредна Графика' Произведува Највисок Квалитет Картон Standups И Сопствени Цртежи Во Светот.НАПРЕДНА ГРАФИКА : Ние се Стави на Нашите Клиенти Првиот И Ќе Продолжи Да Обезбеди Најдобра Услуга на Клиентите На Оние Кои се бават со Нас Во Бизнис.Ова е lifesize картон исечок од Mummy (Чудовишта).Тоа го прави одличен плашлив декорација за било страшно ноќта на Вештерките настан во октомври оваа година или секоја сезона!Лесно да се постави, тоа се забележува единствено еднострана висок квалитет на печатење на картонска со easel на назад, па тоа може да застане на сопствените.Картон standups направи голема оркестарот за партиите, фото ops и настани!Цел твое денес!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите