.

.

KYLIE КОЗМЕТИКА Мат Усни Комплет Шеф (меки цреша)

KYLIE КОЗМЕТИКА Мат Усни Комплет Шеф (меки цреша)

мислење на клиентот:

DEN 1460.88
Достапност
Во достапна форма

Мојот Мат Усни Комплет ви овозможува да се создаде мојата долга-трајни мат усни изгледа.Овој Мат Течен Кармин & Усна Лагер дуо е мој совршен подготвени да одат усна рутина.Достапни во широк спектар на нијанси, комплет е високо пигментирани формули се произведени без суровост и вегетаријанска храна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите