.

.

Шие Техника Мали Везови Обрачот за Пејач Futura XL400 420 550 580 Квартет Врвен итн, Шиење и Везови Машина 5х5.5 инчен (125x140 mm) Карики

Шие Техника Мали Везови Обрачот за Пејач Futura XL400 420 550 580 Квартет Врвен итн, Шиење и Везови Машина 5х5.5

мислење на клиентот:

DEN 427.20
Достапност
Во достапна форма

Оваа обрачот е компатибилен со Пејачот Futura XL400 420 550 580 Квартет Врвен итн., Шиење и Везови Машина.Други компатибилни машини, ве молиме проверете ја вашата машина рачно.Шие Техника везови машина карики се точни и силна.Јасни обележја на карики за лесно наоѓање.Прилагодливи метална завртка на обрачот ви помогне да се стега широк спектар на ткаенина цврсто.Се користи како совршена замена на старите карики или имаат дополнителни карики да се забрза вашиот везови проекти.Карактеристики На Производот. 1. Шие Техника везови карики се точни и силна. 2. Јасни обележја на карики за лесно наоѓање. 3. Прилагодливи метална завртка на обрачот ви помогне да се стега широк спектар на ткаенина цврсто. 4. Се користи како совршена замена на старите карики или имаат дополнителни карики да се забрза вашиот везови проекти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите