.

.

Piaobaige Покривот Решетката за Mazda CX 5 CX5 2017 2018 2019 2020 Алуминиум Автомобил Покривот Рек Железнички Крстот Барови Врвот Багаж Товар на Превозникот

Piaobaige Покривот Решетката за Mazda CX 5 CX5 2017 2018 2019 2020 Алуминиум Автомобил Покривот Рек Железнички

мислење на клиентот:

DEN 1653.60
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен за Mazda CX5 2017-2020 Одговара Модели со Постојните Покрив Страна Шини.Тешки-должност стегање Дизајн обезбедува дека тоа е безбедно да се поставуваат на постојните страна шини.Висока јачина морски-одделение алуминиум легура поддршка на багаж, скала или товар е тежина до 150 кг.Лесно да се соберат & отстрани во минути.Сите хардвер се вклучени, без дупчење/сечење е потребно.Компатибилен за Mazda CX5 2017-2020 Одговара Модели со Постојните Покрив Страна Шини.Тешки-должност стегање Дизајн обезбедува дека тоа е безбедно да се поставуваат на постојните страна шини.Висока јачина морски-одделение алуминиум легура поддршка на багаж, скала или товар е тежина до 150 кг.Лесно да се соберат & отстрани во минути.Сите хардвер се вклучени, без дупчење/сечење е потребно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите