.

.

Божиќ Дрво Божиќ Шапка Унисекс Кадифени Ткаенини Божиќ Шапка Со Кадифен Гребенот За Празнична Божиќ Одмор Партија Материјали

Божиќ Дрво Божиќ Шапка Унисекс Кадифени Ткаенини Божиќ Шапка Со Кадифен Гребенот За Празнична Божиќ Одмор Партија

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена, Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Високо Квалитетен Материјал : Божиќ Дрво Божиќ Капи Се Направени Од Високо-Квалитет Кадифен Ткаенина За Да Се Обезбеди Долгорочна Употреба, Кадифен Гребенот Направи Овој Дедо Мраз Шапка Меки И Добро Чувство На Допир.Божиќ Шапка За Возрасни : Висина Е 15.75 инчен, Совршена Големина На Божиќ Шапка Е Многу Погоден За Повеќето Возрасни лица, Мажите И Жените.Одличен Подарок За Пријателите И За Семејството.Среќен Божиќ!.Најдобри Божиќ Шапка : Класичен Кадифен Божиќ Шапка Е-Мора Да Има За Божиќ.Божиќ Шапка Е Совршена Декорација Проп Главата Носат Партијата Во Костим Да Се Создаде Пријатно И Интересна Атмосфера, Класичен Стил Возрасни Божиќ Шапка Е Убава Со Бела Екстра-Дебел Кадифен Бенд И Пом-Пом Topper За Божиќ,Ноќта На Вештерките,Божиќ Cosplay,Забава, Роденден, За Нова Година, Празник Партија,Итн.По-Продажбата На Услугата : Доколку Имате Било Какви Други Прашања,Вие Сте Добредојдени Да Не Контактирате Преку Е-Пошта,Ви Благодариме За Вашата Поддршка И Избор!.Пакување : Пакување Од 1, Со Бела Кадифен На Гребенот И Бел Топката На Врвот.Инструкции За Перење : Рака-Мијат И Во Машина-Изми, Пеглање На Ниска Температура, Не Користете Кајгана.Уникатен И Празнична : Елка Дедо Мраз Шапка Божиќ Додатоци Е Одлична За Додавање На Дополнителна Забава И Возбуда Во Вашиот Одмор Страни.Шапка Може Да Се Користи Како Божиќ Облечи За Одмор Партија Или Како Дневен Зима За Топлина, Тоа Исто Така Може Да Се Користи Како Божиќ Подарок За Вашето Семејство, Пријатели, И Partnersevery Година Божиќ Е Нашиот Најважен Празник.Двете Возрасни И Деца Се Гледа Напред Кон Овој Ден.Божиќ Капи Се Од Суштинско Значење, Ова Е Еден Вид Вера.Возрасни Дедо Мраз Шапка Се Многу Погодни За Семејството Да Се Земе Слики Заедно И Да Остави Убави И Топли Спомени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите