.

.

Дедо мраз Шапка Popstar Партија Електрични Гитари Рок Музика Божиќ Партија Капи Капа за Возрасни Деца Дома Декорација

Дедо мраз Шапка Popstar Партија Електрични Гитари Рок Музика Божиќ Партија Капи Капа за Возрасни Деца Дома Декорација

мислење на клиентот:

DEN 1336.80
Достапност
Во достапна форма

Еластична затворање.Машина За Миење.Материјал : полиестер+Бела Кадифен.Големина : Две големини се на располагање.S : 10*14 инчи(W*H).M : 12*16 инчи(W*H).Одговара на повеќето луѓе е главата, може да биде голема, за сите на семејството.Процесот на Дизајн : Напредно дигитално печатење технологија и персоналните дизајн кои го прават ова шапка различни.Можете лесно да ги привлечат другите луѓе внимание кога ќе го носат.Применливи Сцена : Божиќ, ноќта на Вештерките, продажбата, промоција, на годишната церемонија, заедницата активност, фаза на изведба, празник партија, итн. 100% Задоволство Гаранција : Ако имате било каков проблем со нашиот објектот,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи во рок од 24 часа.Совршен за Божиќ партија, ноќта на Вештерките, Божиќ cosplay, костим партија, празник партија, тематските партија и повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите