.

.

Есен, Зима Кучиња Облека Куче Костим Облека Миленичиња Куче, Мачка Божиќ Дедо Одговараат со Мраз Капа

Есен, Зима Кучиња Облека Куче Костим Облека Миленичиња Куче, Мачка Божиќ Дедо Одговараат со Мраз Капа

мислење на клиентот:

DEN 1454.40
Достапност
Во достапна форма

Нови Домашни Миленици Божиќ Ден Украси Слатки Кучиња Шапка Црвена Шамија На Доградба На Акрилни Влакна Божиќ Шапка Шамија Дедо Одговараат На Домашно Милениче Мачка Додатоци.Дедо мраз Шапка Шамија дизајн, симпатична, убава.Високо квалитетен Материјал, Издржлив и Дише.Идеален подарок за вашите кучиња, мачки, може да се задржи топло fashional изгледа и пријатно чувство.S : шамија должина 16.53"/42cm, за пет вратот дебелина 11.02"/28cm; шапка висина 6.29"/16cm, со дијаметар од 4.72"/12cm.Функција : Дедо мраз Шапка Шамија дизајн, симпатична, убава.Високо квалитетен Материјал, Издржлив и Дише.Лесно да се чисти и многу големини за избор.Идеален за домашни миленици партии, ноќта на Вештерките, Божиќ празници, фенси облека топката, родендени, Велигден Bunny.Стил : Луксузни Топло Apparels Грб Материјал : Памук Мешавина Сезона : Есен/Зима Боја : Црвена Применливи куче : Мала шапка висина 6.29"/16cm, со дијаметар од 4.72"/12cm.М : шамија должина 18.11"/46cm, за пет вратот дебелина 12.59"/32cm; шапка висина 6.29"/16cm, со дијаметар од 4.72"/12cm.L : шамија должина 20.47"/52cm, за пет вратот дебелина 14.17"/36cm; шапка висина 6.29"/16cm, со дијаметар од 4.72"/12cm.Како да се изберете големина? 1. Ние ви препорачуваме да може да се измери на домашно милениче градите обемот, стои висина и вратот cirumference. 2. Тоа не значи дека сите големина S ќе одговара на вашите миленици како вообичаената големина. 3. Ве молиме изберете еден поголем доколку има било која од мерењата се помеѓу две големина. 4. Со цел да се вашето домашно милениче е удобен активности, ве молиме да изберете големина која е поголема од реалната градите обемот на вашите миленици.( Ве молиме овозможи 0.5" мерка грешка ).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите