.

.

PJ Маски Момчиња Памук Бејзбол Капа со Вез

PJ Маски Момчиња Памук Бејзбол Капа со Вез

мислење на клиентот:

DEN 262.80
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Предвремени затворање.Рака Мие Само.ШАРЕНИ ДИЗАЈН : Малку момчиња бејзбол капа кој имиџот на Catboy, Owlette и Gekko од PJ Маски.Уникатно дизајниран, со вашите омилени ликови стојат во овој смел дизајн.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 5-panel бејзбол капа се направени од издржлив памук twill материјал.Карактеристики криви гребенот, и око фаќање на имиџот на PJ Маски ликови и внатре sweatband.ГОЛЕМИНА : Прилагодлив се вклопуваат со лесен-за-користење предвремени затворање.Дизајниран за деца или малку момчиња на возраст од 2-4 или 4-7. ЗАБАВА И ПРАКТИЧНА настава : Тој ќе биде подготвен за сите секојдневна активност со оваа забавна и стилски уникатно дизајниран бејзбол капа.PJ Маски додатоци се голем дар и додатокот дека момчињата секогаш ќе те сакам.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Рака мие со ладна како бои.Не-хлор кајгана.Лежеше рамен да се исуши.Не железо.ЛИЦЕНЦА : Официјално лиценцирани PJ Маски Производ. *Вашиот малку Суперхерој ќе биде подготвен за акција во ниеден момент! *Види го решавање мистерии по носењето на овие забава и модерен бејзбол капа, кој храбар имиџот на Catboy, Owlette и Gekko од PJ Маски. *Тој ќе биде крстарењето во стил и удобност во оваа бејзбол капа со карактер слики што доаѓа на живот. *Дизајниран за мали момчиња на возраст од 4-7, оваа шапка се одликува со лесен-за-користење предвремени затворање за прилагодливи одговара. *Издржлив, лесен-за нега, памук twill материјал обезбедува дише удобност и за покривање додека криви гребенот помага да се задржи на сонцето надвор од неговите очи. *Симпатична капа со PJ Маски Ликови кои се издвоите од толпата. *Достапно во вашиот избор на 3 бои : Сина, Светло Сина или Сива и на вашиот избор на 2 димензии : Возраст 2-4 или 4-7. *Тој ќе биде подготвен за она што доаѓа по патеката. *Благодарение на иконите карактер слики, овој стилски PJ Маски шапка е победник, сезона по сезона.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите