.

.

Бебе Плетени Капи, Misaky Деца Момче Девојка Капа Капчиња Солидна Beanie Топла Капа

Бебе Плетени Капи, Misaky Деца Момче Девојка Капа Капчиња Солидна Beanie Топла Капа

мислење на клиентот:

DEN 115.68
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Материјал : Сплетам.Одговараат за осум месеци-2 Години Деца.Капа обемот : Прибл.44-50cm(ве Молиме да се споредат со бебето главата турнеја.Тоа е добар подарок за вашите деца.Пакет содржи : 1 x Бебе Дете Момче Девојка Капа Плетени Капчиња Солидна Beanie Зима Топла Капа (без мало пакет). 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pc.Сезоната за Есен и Зима.Нов моден дизајн, Многу популарен,Многу флексибилен.Специјален дизајн ќе се направи бебе изгледа единствен.Елегантен дизајн, може да се стави во вашата торба кога ви се потребни во секое време.Пол : Унисекс.Answer : ___________________________ Note : v All димензии се мери со рака, не може да биде 1-2 cm отстапување се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики На слика прикажана не е вистинската големина на објектот,Тоа може да е поголема од реалната, па прочитајте описи, големини и количини внимателно за да се избегне разочарување!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите