.

.

Мажи Жени Зима Beanie Шапка 3PCS Поставите Топло Поврзана Руно Черепот Капи екран осетлив на допир Ракавици Термички Шамија Лице Волна Шапка Сет

Мажи Жени Зима Beanie Шапка 3PCS Поставите Топло Поврзана Руно Черепот Капи екран осетлив на допир Ракавици

мислење на клиентот:

DEN 139.44
Достапност
Во достапна форма

☃☃ Се задржи топло шапка : Разноврсна 3-во-1 функција за затоплување главата, увото, вратот, рацете во исто кога ќе се носи оваа точка, сите натпревар вашата облека.Женска Зимска Beanie Шапка, Капчиња Капа Сатен Наредени Пом Пом Beanies Капа за Жени, Девојки, Топли Зимски Ски Поврзана Капи.turban може да се користи од страна на ракот на пациентите подложени на хемотерапија или секој гледа за специјално дизајнирани turbans.Машина За Миење.Одличен подарок за вашите пријатели и некој ви се допаѓа.Со цел да се задржи шапка форма, обидете се да не користите машина за миење.практично да ги извршува и да ги зачувате вашите простор, одлично за патување, на отворено. ❥❀❀【Брза Испорака Датум】 : Проценетите испорака датум за вашиот објект е 7-15 работен ден!дедо мраз шапка жените,меки кофа шапка,boho шапка,y2k капи,кофа капи за тинејџерите,западна капи за жените,денот на благодарноста капи за деца,зелена дедо мраз шапка,адвокатско шапки и капи,голф капи мажи,мажи капи,падот капи за жените,божиќ капи за жени,женски капи & капи,шапки за мажите,beanie капи за мажите,зимски капи за жените,капи,женска зимски капи,fedora капи за жените,женска капи,зимски капи,плажа капи за жените,кофа капи.Не кајгана.Сува рамна или висат да се исуши.☁ Задржи топло во студена зима : удобно еластична врзани mens зимски капи може целосно да ги покрие главата и да помогне во одржување на топлина, спречување на ладен воздух од внесување и да се зголеми на топлина и атмосфера, па можете да го носат, за повеќето активности во зима.Целосна заштита на главата и ушите во ладни зимски денови.Иако оваа шапка има малку тенка, уште еден слој може да се зачуваат повеќе топлина во студена зима.Со топла руно lineds,густата шапка може целосно да се загрее главата и ушите.Одлично за активности на отворено и дневни потоплите.Со топла руно lineds,густата шапка може целосно да се загрее главата и ушите.Печати на враќање превозот етикета. ♥ДИЗАЈНИ : 3-во-1 зима додатоци, топло и стилски, мора да се има обична зима додатоци за вашата гардероба за да одговара на сите видови на јакни, палта или паркови, без разлика што сте жена или маж.Ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања и да го реши вашиот проблем, брзо и ефикасно.Зимата е веќе вашите проблеми!На Унисекс Дизајн Го Прави Ова Ни Воздухопловната Шапка Погоден За Мажите И Жените.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Двојно топла и мека ☂Најдобар Избор за Зимска : Овој исклучителен зимски шапка и шамија во собата е совршен за скијање, уметничко лизгање, кампување, пешачење, џогирање, возење велосипед, лов или било отворено спортови и активности.Со топла руно lineds,густата шапка може целосно да се загрее главата и ушите.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ☀Идеалната капа за dreadlocks : еластичен зимски капи за мажи женска доаѓа со врзани дизајн, кој е лесно да се спарите со различни стилови на облека и ви овозможува да се прошири на mens beanie понатаму да се покрие повеќе од главата и ушите колку што ви се повлече вашите beanie надолу малку Волна fedora стил шапка е направен од одличен квалитет worsted влакна и памук.Еластична затворање.Печати на враќање превозот етикета.Тоа е најдобар придружник во студена зима.На сплетам капа има сит се вклопуваат па тоа protectively опфаќа ушите и челото, без тенденција кон вашето лице.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите