.

.

Lassig Заштита Од Сонце Размавта Шапка, Розова, Деца 18-36 Месеци

Lassig Заштита Од Сонце Размавта Шапка, Розова, Деца 18-36 Месеци

мислење на клиентот:

DEN 224.40
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Заштита од сонце UFP 50+.Влага контрола : едно-насочен wicking обвивка.Заштита од сонце вратот размавта.Земја на потекло е Кина.Обична боја на сонцето капи со екстра долг врат клапи се совршени за играње во сонцето.УВ заштита на 50+ и влага контролирање материјал понуда носи удобност и безбедност за деца до 3 години.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите